top of page

APIE MUS

UAB Ukrenga nuo 2003 m gamina ir parduoda nerūdijančio plieno baldus maisto pramonės įmonėms, HORECA sektoriui, maisto prekių parduotuvėms ir maisto perdirbimo įmonėms.

Gamybai naudojamas aukštos kokybės nerūdijantis plienas, atitinkantis nustatytus higienos reikalavimus, ko pasekoje gaminiai yra puikios estetinės išvaizdos, tvirtos konstrukcijos, ilgaamžiai, lengvai prižiūrimi ir eksploatuojami.

Mes branginame kiekvieną klientą, didžiuojamės kiekvienu projektu, reaguojame į kiekvieną pastabą, todėl, kad žinome – tobulumui ribų nėra. Mes norime augti ir tobulėti. Todėl su kiekvienu užsakymu esame dėkingi už parodytą pasitikėjimą.

MŪSŲ VEIKLA

Profesionalus gaminių projektavimas

Projektavimas

Profesionalūs konstruktoriai suprojektuos gaminius išskirtinai pagal Jūsų poreikius.

Nerūdijančio plieno baldų gamyba

Gamyba

Mūsų komanda greitai ir kokybiškai pagamins Jūsų užsakytus baldus iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, tinkančio sąlyčiui su maistu.

20

Metų patirtis

19

Komanda

>32 000

Pagamintų gaminių

VYKDOMI ES PROJEKTAI

Nuo 2018 m. rugsėjo mėn. UAB „Ukrenga“ įgyvendina projektą „Gamybos procesų skaitmeninimas“. Siekiant efektyvinti gamybą yra numatomos priemonės darbuotojų veiklos efektyvinimui, panaudojant skaitmenines priemones. Įsigyta ir įdiegta įranga padės optimizuoti gamybą, ženkliai pagerinti gaminamos produkcijos kokybinius parametrus, atitinkančius Europinius kokybės standartus ir pagreitinti įrangos pagaminimo ciklą.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą "Pramonės skaitmeninimas".

Kuriame Lietuvos ateitį

Projekto pavadinimas:             UAB "Ukrenga" gamybos procesų skaitmeninimas

Projekto vykdytojas:                 UAB "Ukrenga"

Bendra projekto vertė:             188 224.00 Eur
Įgyvendinimo vieta:                  Ukmergė

Projekto vykdymo pradžia:     2018-07-31

Projekto vykdymo pabaiga:    2022-02-19

bottom of page